Kod produktu: WYOZ-040

Srebrana zawieszka ażurowa motyl WYOZ-040

74,00 zł Wysyłka: do 21 dni
+48 12 430 36 79
PN-PT 9-16
opis
Wyjątkowa i niebanalna, podwójna srebrna zawieszka ażurowa w kształcie motyla o średnicy 3 cm z, będąca doskonałym dodatkiem do codziennego stroju lub jednym z głównych jego elementów. Wzór na srebrnej zawieszce został wycięty laserem, a tło dla niego stanowi ciemna blaszka ze srebra oksydowanego, która dodatkowo podkreśla srebrny wzór. O to, by Twoja zawieszka pozostała na łańcuszku zadba srebrne koluszko.

Srebrna warstwa zawieszki z wyciętym motywem jest polerowana na wysoki połysk i stanowi oddzielną warstwę dla ciemnego podkładu - obie blaszki są niezależne i ruchome względem siebie. może również być doskonałym uzupełnieniem kompletu do srebrnych kolczyków z kolekcji Cristall Laser

Długość całkowita srebrnej zawieszki wraz z koluszkiem do łańcuszka to około 4 cm - wszystkie elementy zawieszki zostały wykonane ze srebra próby 925.

Zawieszka może również być doskonałym uzupełnieniem kompletu do srebrnych kolczyków z kolekcji Cristall Laser

Średnica zawieszki - 3 cm

Wielkość koluszka do łańcuszka - 1cm

Producent:

Srebrną zawieszkę wyprodukowała firma Wojciech Kociuba Sp.J, która działa na polskim rynku od 1992r. i jest jednym z liderów sprzedaży w naszym kraju narzędzi przeznaczonych dla jubilerów. Od roku 2007 oferta firmy została uzupełniona o projektowanie biżuterii złotej oraz srebrnej.

Masz pytania?

Zadzwoń do naszego sklepu ( 12 ) 430 36 79 w godzinach od 10 do 17
Rodzaj wisiorka Podwójny
Kolor tła Grafitowe
Materiał Srebro
Próba materiału Srebro: 0,925
Wykończenie srebro oksydowane