Kod produktu: PZ-SERCE

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem 0,003ct PZ-SERCE

410,00 zł Wysyłka: 21 dni

* Wymagane pola

+48 12 430 36 79
PN-PT 9-16
opis
„Pocałuj mnie. Pocałuj mnie tak jakby to miał być ostatni raz” – Casablanca

Taka miłość jak w klasyce kina czyli Casablance nie często się zdarza – dlatego doceń w sposób szczególny to co Cię spotkało i czego doświadczasz każdego dnia ze swoją najukochańszą. Podaruj swojej oblubienicy pierścionek , a dla siebie zachowaj klucz do jej serca ..który jest jednocześnie kluczem do pierścionka.

Swoją drogą ..czy wyobrażasz sobie, ze ktoś inny mógłby być strażnikiem waszej miłości? to Ty będziesz nosił symboliczny klucz waszego związku. Marlon Brando w filmie „Ojciec Chrzesny” powiedział „ mężczyzna, który nie spędza czasu z rodziną…nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną” to samo tyczy się facetów, którzy nie dbają o swój związek.

Kilka uwag …. Jeśli szukasz pierścionka modnego – to nie jest to pierścionek dla Ciebie. Moda to cos co przychodzi i odchodzi ..ten pierścionek jest ponadczasowy i będzie tak samo aktualny dziś jak za lat 10 czy 50 kiedy usiądziesz i powiesz „dziś sam jestem dziadkiem….” Muzyka Pink Floyd też nie jest modna – ale przetrwała „wieki” …tak samo jak filmy Felliniego czy Kubuś Puchatek.

Trochę danych Projekt: Projekt pierścionka został wykonany przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi do projektowania biżuterii takich jak Matrix 7 – absolutny lider w dziedzinie projektowania biżuterii – dzięki temu możesz mieć pewność, ze pierścionek jest dopracowany w każdym calu

Materiał Żółte i białe złoto
Próba materiału Złoto: 0,585 (14k)
Kamień centralny Diament
Kształt kamienia centralnego Okrągły
Masa kamienia centralnego 0,003ct